Пятница, 17.05.2024
Elita Plus
Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [11]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » Статьи » Мои статьи

Зоряне небо замість стелі
Зоряне небо завжди зачаровувало людство: його безмежна краса отримала своє віддзеркалення в міфотворчості і мистецтві. Часто стелі стародавніх споруд імітували (інколи – чисто символічно) нічне небо. Враховуючи дорожнечу такого роду робіт, це було долею багатих і знатних.

Тепер своє власне зоряне небо може з'явитися буквально в кожному будинку – після установки натяжної стелі.

Саме натяжні стелі, один з найоригінальніших, високотехнологічних і піддатливих в плані дизайну винаходів людства, дозволяють додати у Ваш інтер'єр (а значить, і у Ваше життя) ще трохи приємних і просто красивих ілюзій.

Вони можуть бути різного роду і якості. Якщо Ви невибагливі, на полотні ПВХ можна просто надрукувати малюнок сузір'їв – виглядати це буде доволі блідо (друк виробляється звичайним широкоформатним принтером), зате обійдеться відносно дешево. Якщо стеля виготовлена із полієстера, малюнок наноситься на нього після установки, спеціальними фарбами. Інші варіанти, із залученням складних, як у виготовленні, так і в монтажі, натяжних стель, значно дорожче.

У виготовленні стель «зоряне небо» використовуються оптико-волоконні нитки, що поміщаються в міжстельовий простір, – вони можуть залишатися в нім, будучи підведеними до полотна ПВХ зверху, або, через отвори, звішуватися вниз, створюючи інший, абсолютно особливий, ефект.

Ефект об'єму додадуть Вашому «зоряному небу» кришталеві розсіювачі, різне ограновування яких направляє світло з тих же оптико-волоконных ниток в різні напрями. Якщо Вам здається, що «зоряному небу» не вистачає життя, можна використовувати світлодіоди, налаштовані на різні режими, наприклад, мерехтіння і навіть світлові переходи.

Конструкція складається зі світлогенератора зі світлофільтром, що обертається, і оптоволоконного кабелю, по нитках якого доставляються світлові промені до поверхні стелі. Світлопроводи закріплюються в спеціально підготовленому каркасі, для виведення ниток в чітко певні точки полотна. Залежно від бажаної яскравості "зірок" визначається число виведених світлопроводів в одну крапку.

У просторі за стелею немає електричної проводки, що унеможливлює короткого замикання або інших проблем пов'язаних з електрикою.

Звичайне "зоряне небо" роблять як на всю стелю, так і на окремій її ділянці.

Існує декілька варіантів створення ефекту "зоряного неба":

Безпосередньо через полотно виводяться кінці ниток, створюючи розсип зірок, який може імітувати реальне зоряне піднебіння з розміткою по астрономічному атласу.

Світлопроводи вбудовуються в окремі лінзи або кришталеві підвіски різного ограновування для створення багатопроменевих зірок на рівній поверхні стелі. При цьому кожен кришталик встановлюється в спеціальну стійку-тримач.

З використанням потужних світлогенераторі в кінці ниток, що світяться, не виводяться, а проектуються на внутрішню поверхню плівки. Цим досягається ефект "зоряного неба" - увечері, а вдень - ідеально гладка поверхня, без отворів.
Категория: Мои статьи | Добавил: dmitriyps1 (07.02.2010)
Просмотров: 531 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Copyright MyCorp © 2024
    Конструктор сайтов - uCoz